Struktūra ir kontaktai

Kontaktai

Ligoninės g. 4, 60127 Raseiniai

Įstaigos vadovas Vidmantas Merkliopas, direktorius
Tel. (8 428) 79 050, faks. (8 428) 70 583
El.paštas stacionaras@raseiniuligonine.lt

L. e. direktoriaus pavaduotojo medicinai pareigas
 Odeta Borkertienė
 tel. (8 428) 79 051

Direktoriaus pavaduotoja slaugai
Laimutė Zdanienė
tel. (8 428) 79 052

Vyriausioji finansininkė
Teresė Marinienė
(8 428) 79 053

 

VšĮ Raseinių ligoninėje ištisą parą (24 val.) asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia:

 

Pareigos

Vardas, pavardė

Telefonas

PRIĖMIMO-SKUBIOS PAGALBOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 066, 79 065

Laikinai einanti skyriaus vedėjo pareigas, gydytoja endokrinologė

Laura Kazlauskienė

 

Budi medicinos gydytojai: Asta Gailienė, Eglė Gailiūnaitė, Monika Kalesinskaitė, Rasa Maselienė, Ieva Žentelienė, vidaus ligų gydytojai: Danguolė Balaišienė, Alma Audronė Gudmonienė, Vitalijus Kazakevičius, Rita Vorobjovienė, Irena Stanišauskienė.

AKUŠERIJOS-GINEKOLOGIJOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 060

Laikinai einanti skyriaus vedėjo pareigas, gydytoja akušerė-ginekologė

Dalia Gruodytė

 

Gydytoja akušerė-ginekologė

Rasa Ivanovienė

 

Gydytoja neonatologė

Ona Sutkuvienė

 

Budi gydytojai akušeriai-ginekologai: Rita Banevičienė, Arvydas-Petras Gineika, Arūnas Daukša, Vytautas Leskauskas.

ANESTEZIOLOGIJOS, REANIMACIJOS-INTENSYVIOS TERAPIJOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 061

Vedėja, gydytoja anesteziologė-reanimatologė

Rita Gerdvilaitė

 

Gydytojas anesteziologas-reanimatologas

Kastytis Augustaitis

 

Gydytojas anesteziologas-reanimatologas

Rimantas Paliliūnas

 

Gydytoja anesteziologė-reanimatologė

Ina Tamaliūnienė

 

Gydytojas anesteziologas-reanimatologas

Adas Valentinas

 

BENDROSIOS CHIRURGIJOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 058

Vedėjas, gydytojas chirurgas

Dainius Juška

 

Gydytoja chirurgė

Dalia Baruckienė

 

Gydytojas chirurgas

Petras Paulauskas

 

Gydytoja urologė

Dalia Jasinauskaitė

 

Ausų-nosies-gerklės gydytojas

Jonas Grubliauskas

 

Ausų-nosies-gerklės gydytoja

Rimantė Nacienė

 

Budi gydytojai chirurgai: Irmantas Grubinskas, Rimantas Kupris

ORTOPEDIJOS-TRAUMATOLOGIJOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 058

Vedėjas, gydytojas ortopedas-traumatologas

Giedrius Kunigiškis

 

Gydytojas ortopedas-traumatologas

Gediminas Kazys Galubauskas

 

Gydytojas ortopedas-traumatologas

Vladimir Donec

 

Gydytojas ortopedas-traumatologas

Paulius Furmanavičius

 

Gydytojas ortopedas-traumatologas

Vidmantas Merkliopas

 

VAIKŲ LIGŲ SKYRIUS, tel. (8 428) 79 056

Vedėja, vaikų ligų gydytoja

Rasa Grigorevičienė

 

Vaikų ligų gydytoja

Ona Sutkuvienė

 

Budi vaikų ligų gydytojai: Daiva Bartkuvienė, Odeta Borkertienė, Saulė Juodžbalienė, Auksė Palianskienė, Ona Sutkuvienė, Saulius Šimukauskas, Daliutė Vasiljevienė.

VIDAUS LIGŲ, NEUROLOGIJOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 063, 79 062

Vedėja, vidaus ligų gydytoja

Violeta Šagždavičienė

 

Vidaus ligų gydytoja

Dovilė Furmanavičienė

Laikinai nedirba

Vidaus ligų gydytoja

Gražina Kazakevičienė

 

Vidaus ligų gydytoja

Danguolė Makarienė

 

Vidaus ligų gydytoja

Aušra Merkliopienė

 

Vidaus ligų gydytoja

Jūratė Paliliūnienė

 

Vidaus ligų gydytoja

Asta Vilimienė

 

Gydytoja neurologė

Irena Plioplienė

 

Gydytoja neurologė

Aurelija Rimkienė

 

Budi vidaus ligų gydytojai: Danguolė Balaišienė, Vijolė Jarusevičiūtė, Laura Kazlauskienė, Rita Vorobjovienė.                 

PALAIKOMOJO GYDYMO IR SLAUGOS SKYRIUS, tel. (8 428) 79 057

Vedėja, vidaus ligų gydytoja

Danguolė Makarienė

 

Vidaus ligų gydytojas

Vitalijus Kazakevičius

 

 

KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA

VšĮ Raseinių ligoninės KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS gydytojų specialistų
DARBO GRAFIKAS
Konsultacijų poliklinika

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V 7.30-17.00 val.

Pageidaujame, kad pacientai gydytojų specialistų konsultacijoms registruotųsi iš anksto.

Registratūros tel.: (8 428) 70 584, 79 055.

Konsultacijų poliklinikos vedėja, vidaus ligų gydytoja Asta Vilimienė.

 

Vardas, pavardė

Darbo laikas

Darbo vieta

VIDAUS LIGŲ GYDYTOJAI

Gražina Kazakevičienė

Dirba kasdien konsultacijų poliklinikos darbo laiku (laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje)

Konsultacijų poliklinikoje, kabineto Nr. 101

Danguolė Makarienė

Dirba du kartus per savaitę (laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje)

Vidaus ligų, neurologijos sk. gydytojų kabinete Nr. 304

Aušra Merkliopienė

Dirba du kartus per savaitę (laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje)

Vidaus ligų, neurologijos sk. gydytojų kabinete Nr. 304

Jūratė Paliliūnienė

Dirba du kartus per savaitę (laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje)

Vidaus ligų, neurologijos sk. gydytojų kabinete Nr. 302

Violeta Šagždavičienė

Dirba du kartus per savaitę (laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje)

Vidaus ligų, neurologijos sk. gydytojų kabinete Nr. 303

Asta Vilimienė

Dirba kasdien konsultacijų poliklinikos darbo laiku (laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje)

Konsultacijų poliklinikoje, kabineto Nr. 101

GYDYTOJAI PULMONOLOGAI

Rasa Baikštienė

I, III – 9.00-15.30 val.

Kabineto Nr. 104 (Laikinai nedirba)

Daiva Jurelevičienė

IV - 8.00-15.00 val.

Kabineto Nr. 104

GYDYTOJAS ENDOKRINOLOGAS

Laura Kazlauskienė

I, V 8.00-15.00 val., II, III, IV 8.00-9.30 val.

Kabineto Nr. 132

GYDYTOJAS VAIKŲ KARDIOLOGAS

Irma Andriuškevičienė

I 9.00-15.00 val. (kas antrą pirmadienį)

Kabineto Nr. 105

GYDYTOJAI KARDIOLOGAI

Agnė Šimukauskienė

II, III - 8.00 - 17.00 val.

Kabineto Nr. 105

GYDYTOJAI OFTALMOLOGAI

Jurgita Krištapavičienė

kasdien 8.00-15.00 val.

Kabineto Nr. 131

Aušra Vaičekauskienė

II, V - 8-15.00 val.

Kabineto Nr. 129

GYDYTOJAI OTORINOLARINGOLOGAI

Jonas Grubliauskas

Kasdien, laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje

Kabineto Nr. 134

Rimantė Nacienė

Kasdien, laikas suderinamas konsultacijų poliklinikos registratūroje

Kabineto Nr. 134

GYDYTOJAI NEUROLOGAI

Irena Plioplienė

II, III, IV, V - 12.00-15.00 val.

Vidaus ligų, neurologijos sk. gydytojų kabinete Nr. 301

GYDYTOJAI CHIRURGAI

Dalia Baruckienė

I, II, III, IV 8.00–9.00, val., 11.00–17.00 val.
V 8.00–9.00, 11.00–16.00 val.

Kabineto Nr. 120

Dainius Juška

I-V 10.00-10.45 val.

Chirugijos sk. gydytojų kab. Nr. 332

Petras Paulauskas

I, IV 8.00-11.40 val.
II, III, V 8.00-11.00 val.

Kabineto Nr. 114

GYDYTOJAI ORTOPEDAI-TRAUMATOLOGAI

Zigmantas Bartkus

I, II, IV 8.00-15.00 val.

Kabineto Nr.116

Vladimir Donec

III 11.00-14.00 val.,

V 9.00-11.00 val.

Ortopedijos-traumatologijos skyriuje gydytojų kabinete

Paulius Furmanavičius

II, IV 9.00 - 11.00 val.

Ortopedijos-traumatologijos skyriuje gydytojų kabinete

Gediminas Galubauskas

I, II, III, IV 10.00 - 13.40 val., V 10.00 - 14.00 val.

Ortopedijos-traumatologijos skyriuje gydytojų kabinete

Giedrius Kunigiškis

II, IV 12.00-13.30 val.

Ortopedijos-traumatologijos skyriuje gydytojų kabinete

GYDYTOJAI DERMATOVENEROLOGAI

Vaida Laurynė

Laikinai nedirba

Laikinai nedirba

VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJAI

Ona Sutkuvienė

II, V 11.00-11.45 val.

Vaikų ligų sk. gydytojų kab. Nr. 103

Rasa Grigorevičienė

I, III, IV 11.00-12.00 val.

Vaikų ligų skyriuje vedėjos kab. Nr. 104

GYDYTOJAS - VAIKŲ NEUROLOGAS

Alma Januškevičienė

kas antrą ketvirtadienį – 8.00-15.00 val.

Kabineto Nr. 102

GYDYTOJAI AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI

Rita Banevičienė

I - 12.00-16.00 val., 

II, III, IV, V - 8.00-15.00 val.

Kabineto Nr. 126

Dalia Gruodytė

I 10.00-12.00 val.,

II, III, IV 11.00-12.00 val.

Akušerijos-ginekologijos skyriuje, kab. Nr. 403

Rasa Ivanovienė

I - 9.00-10.00 val., II,III,IV,V - 10.00-11.00 val.

Akušerijos-ginekologijos skyriuje, kab. Nr. 401

GYDYTOJAI UROLOGAI

Stasys Auškalnis

V 11.00 – 17.00 val.

Kabineto Nr. 128

Dalia Jasinauskaitė

I, II, III  8.00 - 11.00 ir 13.00 - 16.00 val.

IV 8.00-14.00 val.

Kabineto Nr. 128

GYDYTOJAS ENDOSKOPUOTOJAS

Dalia Baruckienė

I, II, III, IV 8.00–9.00, val., 11.00–17.00 val.
V 8.00 –9.00, 11.00–16.00 val.

Kabineto Nr. 120

VAIKŲ RAIDOS SUTRIKIMŲ ANKSTYVOSIOS REABILITACIJOS TARNYBA

Odeta Borkertienė, vaikų ligų gydytoja, socialinė pediatrė

I - V 12.00-13.00 val.

Kabineto Nr. 102

Alma Januškevičienė, vaikų neurologė

Kas antrą ketvirtadienį 8.00 - 15.00 val.

Kabineto Nr. 102

SLAUGYTOJO DIABETOLOGO KABINETAS

Jurgita Ignatavičienė, slaugytoja  diabetologė

I, III, V 8.00-8.45 val.

II, IV 8.00-9.00 val.

Dantų protezavimo skyriaus pastate

GYDYTOJAS GERIATRAS

Rasa Maselienė II 8.00-17.00 val.

Kabineto Nr. 104

RADIOLOGIJOS SKYRIUS

GYDYTOJAI RADIOLOGAI (ECHOSKOPUOTOJAI)

Laima Pileckienė

III, IV   8.00-17.00 val.

Kabineto Nr. 112

Jūratė Jakubovskienė

I 8.00-17.00 val.

Kabineto Nr. 112

Tomas Jurevičius

II 8.00-17.00 val.

Kabineto Nr. 112

Edita Variakojienė

V 8.00-17.00 val.

Kabineto Nr. 112

Sigita Žibienė

Laikinai nedirba

Kabineto Nr. 112

Audronė Šaukštelienė

I, II, III, V 7.30–8.00 val. (po ginekologo konsultacijos)

Akušerijos-ginekologijos skyriuje,kab. Nr.24

GYDYTOJAI RADIOLOGAI (rentgenas, kompiuterinė tomografija) tel. 79 069

Laima Pileckienė

V 8.00 - 17.00 val.

Radiologijos skyriuje

Jūratė Jakubovskienė

I 8.00 - 17.00 val.

Radiologijos skyriuje

Ieva Kraujutienė

II 8.00-17.00 val.

Radiologijos skyriuje

Justina Mikšaitė

IV 8.00-17.00 val.

Radiologijos skyriuje

Edita Variakojienė

I 8.00 - 17.00 val.

Radiologijos skyriuje

Sigita Žibienė

Laikinai nedirba

Radiologijos skyriuje

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJAI

Viktorija Neimanaitė

I, II, III 8.00-16.00 val.
IV, V 8.00-15.00 val.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Kabineto Nr. 004

Birutė Zinkevičienė

kasdien 7.30-16.00 val.

Konsultacijų poliklinikoje, kab. Nr. 107

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, tel. (8 428) 70 669

Laikinai einantis skyriaus vedėjo pareigas, gydytojas odontologas

Žygimantas Pavilonis

 

Gydytojas odontologas

Eimantas Ralys