Paslaugos

Akušerijos - ginekologijos skyrius

Akušerijos ginekologijos skyriuje teikiamos akušerijos, nėštumo patologijos ir ginekologijos profilio sveikatos priežiūros paslaugos, veikia nėščiųjų mokykla, kurioje šeimos ruošiamos gimdymui ir naujagimio priežiūrai.
  Šiuo metu skyriuje yra 10 lovų. Penki gydytojai  akušeriai ginekologai teikia kvalifikuotą akušerinę ir ginekologinę pagalbą. Diagnostikos ir gydymo tikslams pritaikomi bene pažangiausi klinikiniai metodai. Gydytoja neonatologė ir pediatrai, išklausę neonatologijos kursus bei turintys naujagimių gydymo praktikos, visą parą užtikrina kvalifikuotą naujagimių sveikatos priežiūrą.
  Akušerijos poskyryje gimdymo laikotarpiu gimdyvė ir jos artimieji  būna vienoje iš dviejų gimdymo palatų. Gimdymui moteris gali pasirinkti jai patinkančią padėtį. Gimdymo skausmo malšinimui galima pasinaudoti Gymnic kamuoliu, manualiniu ar hidromasažu. Esant indikacijoms, taikomas  epidūrinis nuskausminimas. Moteriai norint, gali būti naudojama muzika, aromaterapija. Pagimdžiusios mamytės guli vienvietėse ar dvivietėse palatose kartu su savo naujagimiais. Šeimai pageidaujant, naujagimio priežiūrai gali likti ir vaikelio tėtis. 
Esant komplikuotam gimdymui ar kitai akušerinei patologijai, ištisą parą Akušerijos poskyryje  teikiama skubi medicininė pagalba, atliekamos Cezario pjūvio operacijos ar kitos intervencijos.
  Ginekologijos poskyryje tiriamos ir gydomos įvairiomis lėtinėmis ir ūmiomis ginekologinėmis ligomis sergančios moterys. Ginekologinės ir dienos chirurgijos operacijos atliekamos modernia aparatūra operacinių bloke.
Nėštumo patologijos palatose gydosi moterys esant tam tikrai nėštumo patologijai ar sergant nėštumą komplikuojančiomis ekstragenitalinėmis ligomis.
  Akušerijos ginekologijos skyriaus personalas kuria kvalifikuoto, rūpestingo ir atsakingo darbo tradicijas, pagal galimybes siekia sudaryti optimaliausias sąlygas ir ieško geriausio sprendimo savo pacientėms.
 
Informacija visuomenei
 
 
Laikinai einanti skyriaus vedėjo pareigas – gydytoja akušerė-ginekologė  Rasa Ivanovienė
Skyriaus gydytojai:
•    Jurgita Vinciūnienė - gydytoja akušerė - ginekologė
•    Ona Sutkuvienė - gydytoja neonatologė
Gydytojai budėtojai:
•    Rita Banevičienė
•    Arūnas Daukša
•    Rasa Kučinskaitė
•    Vytautas Leskauskas
•    Tadas Vanagas
 
Vyresnioji slaugytoja  Dalia Baltrušaitienė
Skyriaus tel.  (8 428) 79 060