Dienos chirurgijos, dienos stacionaro skyrius

Dienos chirurgija–planinė asmens sveikatos priežiūros paslauga, suteikiama paciento atvykimo dieną, kurios metu atliekama gydomoji ir (ar) diagnostinė procedūra ir kai po atliktos  procedūros pacientas atgauna sąmonę, apsauginius refleksus ir stabilizuojasi jo organizmo gyvybinės funkcijos, jis tą pačią dieną išleidžiamas.
Įkurtas atskiras skyrius, kuriame yra 4 lovos dienos chirurgijos pacientams. Paslauga populiarėja, nes naudojamos šiuolaikinės technologijos (pvz. laparoskopija, artroskopija), sutrumpėja gydymosi trukmė, mažėja hospitalinių infekcijų rizika, trumpiau atitraukiama nuo įprastos  socialinės aplinkos.
Dienos chirurgijos paslaugos yra planinės, teikiamos tik turint gydytojo siuntimą, kuriame turi būti atliktų tyrimų rezultatai ne senesni kaip 2 savaičių: bendro kraujo, kalio, kraujo krešėjimo, gliukozės kiekio kraujyje tyrimai, EKG, kiti tyrimai gydytojo nuožiūra, preliminari paciento fizinės būklės klasė pagal ASA klasifikaciją (I–III klasė).
Dienos chirurgijos paslaugas teikia:
  • gydytojai chirurgai:
            Dainius Juška